top of page

Ferroli Kombi Servis

Kombi Servisi olarak İstanbul tüm semtlerinde kombileriniz için teknik servis hizmeti sunmaktayız. Konusunda uzman ustalarımız kombi onarımı, tamiri ve bakımı için her zaman yanınızdadır. Kombiniz çalışmıyorsa bunun birçok nedeni olabilir. Problemin tespiti ve çözümü için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Belli başlı kombi problemleri şunlardır:

Kombim çalışıyor gözüküyor ama evinizi ısıtmıyor olabilir. Böyle bir durumda ilk etapta vanalarınızı kontrol ediniz. Vana da bir problem yoksa termostat derecesi düşük olabilir. Kalorifer hattında bir problem olabilir. Boru hatlarının temizlenmesi gerekebilir. Ya da kombinizde teknik bir arıza olmuş olabilir. 

Kombi açılışında patlama yapıyorsa, kombi içindeki gaz miktarında artış olabilir. Bunun ideal seviyeye çekilmesi ve gaz ayarlarının kontrol edilmesi gerekir. 

Kombideki su boşalıyorsa tesisat bağlantılarında sorun olabilir. Bu durum özellikler sıfır binalarda yeni yapılan tesisatlar da yüksek oranda gözükmektedir. Kombinin su doldurma vanasında veya su dolan havzada bir problem olabilir. Kombinizde teknik bir problem olabilir. 

Kombiden çok ses çıkıyorsa, kombinin devir daim motorunda ya da fan motorunda bir arıza olabilir. 

Bu ve benzer sorunlar yaşıyorsanız Kombi Servisi olarak bizimle iletişime geçiniz. Kombinizde bir sorun varsa ve bir şekilde çalışıyorsa, sorunu kesinlikle ihmal etmeyiniz. Unutulmamalıdır ki soruna anında müdahale onarım maliyetini azaltacaktır. Geç kalınmış bir servis için kombiniz tamamen onarılamaz bir hale gelebilir. Bunun içindir ki sorunlara zamanında müdahale etmek ve sorun olmasa bile kombi bakımlarını ihmal etmemek her zaman sizin için avantaj olacaktır.

 

Kombi Servisi için anında teknik servis : 444 71 65

Gaz yakıtlı kazan
profuzmankadro.jpg
1yilgarantili.jpg
724servis.jpg

Servis Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler ;

Arnavutköy ferroli servis, Ataşehir ferroli servis, Avcılar ferroli servis, Bağcılar ferroli servis, Bahçelievler ferroli servis, Bakırköy ferroli servis, Başakşehir ferroli servis, Bayrampaşa ferroli servis, Beşiktaş ferroli servis, Beykoz ferroli servis, Beylikdüzü ferroli servis, Beyoğlu ferroli servis, Büyükçekmece ferroli servis, Çatalca ferroli servis, Çekmeköy ferroli servis, Esenler ferroli servis, Esenyurt ferroli servis, Eyüpsultan ferroli servis, Fatih ferroli servis, Gaziosmanpaşa ferroli servis, Güngören ferroli servis, Kadıköy ferroli servis, Kağıthane ferroli servis, Kartal ferroli servis, Küçükçekmece ferroli servis, Maltepe ferroli servis, Pendik ferroli servis, Sancaktepe ferroli servis, Sarıyer ferroli servis, Silivri ferroli servis, Sultanbeyli ferroli servis, Sultangazi ferroli servis, Şile ferroli servis, Şişli ferroli servis, Tuzla ferroli servis, Ümraniye ferroli servis, Üsküdar ferroli servis,Zeytinburnu ferroli servis,göktürk ferroli servisi, yeşilköy ferroli servisi , mimaroba ferroli servisi,
bottom of page