top of page

İmmergas Kombi Servis

Kombi Servisi olarak İstanbul tüm semtlerinde kombileriniz için teknik servis hizmeti sunmaktayız. Konusunda uzman ustalarımız kombi onarımı, tamiri ve bakımı için her zaman yanınızdadır. Kombiniz çalışmıyorsa bunun birçok nedeni olabilir. Problemin tespiti ve çözümü için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Belli başlı kombi problemleri şunlardır:

Kombim çalışıyor gözüküyor ama evinizi ısıtmıyor olabilir. Böyle bir durumda ilk etapta vanalarınızı kontrol ediniz. Vana da bir problem yoksa termostat derecesi düşük olabilir. Kalorifer hattında bir problem olabilir. Boru hatlarının temizlenmesi gerekebilir. Ya da kombinizde teknik bir arıza olmuş olabilir. 

Kombi açılışında patlama yapıyorsa, kombi içindeki gaz miktarında artış olabilir. Bunun ideal seviyeye çekilmesi ve gaz ayarlarının kontrol edilmesi gerekir. 

Kombideki su boşalıyorsa tesisat bağlantılarında sorun olabilir. Bu durum özellikler sıfır binalarda yeni yapılan tesisatlar da yüksek oranda gözükmektedir. Kombinin su doldurma vanasında veya su dolan havzada bir problem olabilir. Kombinizde teknik bir problem olabilir. 

Kombiden çok ses çıkıyorsa, kombinin devir daim motorunda ya da fan motorunda bir arıza olabilir. 

Bu ve benzer sorunlar yaşıyorsanız Kombi Servisi olarak bizimle iletişime geçiniz. Kombinizde bir sorun varsa ve bir şekilde çalışıyorsa, sorunu kesinlikle ihmal etmeyiniz. Unutulmamalıdır ki soruna anında müdahale onarım maliyetini azaltacaktır. Geç kalınmış bir servis için kombiniz tamamen onarılamaz bir hale gelebilir. Bunun içindir ki sorunlara zamanında müdahale etmek ve sorun olmasa bile kombi bakımlarını ihmal etmemek her zaman sizin için avantaj olacaktır.

 

Kombi Servisi için anında teknik servis : 444 71 65

Gaz yakıtlı kazan
profuzmankadro.jpg
1yilgarantili.jpg
724servis.jpg

Servis Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler ;

 Arnavutköy immergas servis, Ataşehir immergas servis, Avcılar immergas servis, Bağcılar immergas servis, Bahçelievler immergas servis, Bakırköy immergas servis, Başakşehir immergas servis, Bayrampaşa immergas servis, Beşiktaş immergas servis, Beykoz immergas servis, Beylikdüzü immergas servis, Beyoğlu immergas servis, Büyükçekmece immergas servis, Çatalca immergas servis, Çekmeköy immergas servis, Esenler immergas servis, Esenyurt immergas servis, Eyüpsultan immergas servis, Fatih immergas servis, Gaziosmanpaşa immergas servis, Güngören immergas servis, Kadıköy immergas servis, Kağıthane immergas servis, Kartal immergas servis, Küçükçekmece immergas servis, Maltepe immergas servis, Pendik immergas servis, Sancaktepe immergas servis, Sarıyer immergas servis, Silivri immergas servis, Sultanbeyli immergas servis, Sultangazi immergas servis, Şile immergas servis, Şişli immergas servis, Tuzla immergas servis, Ümraniye immergas servis, Üsküdar immergas servis,Zeytinburnu immergas servis,göktürk immergas servisi, yeşilköy immergas servisi , mimaroba immergas servisi, .
bottom of page