top of page

Baymak Kombi Servis

Kombi Servisi olarak İstanbul tüm semtlerinde kombileriniz için teknik servis hizmeti sunmaktayız. Konusunda uzman ustalarımız kombi onarımı, tamiri ve bakımı için her zaman yanınızdadır. Kombiniz çalışmıyorsa bunun birçok nedeni olabilir. Problemin tespiti ve çözümü için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Belli başlı kombi problemleri şunlardır:

Kombim çalışıyor gözüküyor ama evinizi ısıtmıyor olabilir. Böyle bir durumda ilk etapta vanalarınızı kontrol ediniz. Vana da bir problem yoksa termostat derecesi düşük olabilir. Kalorifer hattında bir problem olabilir. Boru hatlarının temizlenmesi gerekebilir. Ya da kombinizde teknik bir arıza olmuş olabilir. 

Kombi açılışında patlama yapıyorsa, kombi içindeki gaz miktarında artış olabilir. Bunun ideal seviyeye çekilmesi ve gaz ayarlarının kontrol edilmesi gerekir. 

Kombideki su boşalıyorsa tesisat bağlantılarında sorun olabilir. Bu durum özellikler sıfır binalarda yeni yapılan tesisatlar da yüksek oranda gözükmektedir. Kombinin su doldurma vanasında veya su dolan havzada bir problem olabilir. Kombinizde teknik bir problem olabilir. 

Kombiden çok ses çıkıyorsa, kombinin devir daim motorunda ya da fan motorunda bir arıza olabilir. 

Bu ve benzer sorunlar yaşıyorsanız Kombi Servisi olarak bizimle iletişime geçiniz. Kombinizde bir sorun varsa ve bir şekilde çalışıyorsa, sorunu kesinlikle ihmal etmeyiniz. Unutulmamalıdır ki soruna anında müdahale onarım maliyetini azaltacaktır. Geç kalınmış bir servis için kombiniz tamamen onarılamaz bir hale gelebilir. Bunun içindir ki sorunlara zamanında müdahale etmek ve sorun olmasa bile kombi bakımlarını ihmal etmemek her zaman sizin için avantaj olacaktır.

 

Kombi Servisi için anında teknik servis : 444 71 65

Gaz yakıtlı kazan
profuzmankadro.jpg
1yilgarantili.jpg
724servis.jpg

Servis Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER: Arnavutköy baxi servis, Ataşehir baxi servis, Avcılar baxi servis, Bağcılar baxi servis, Bahçelievler baxi servis, Bakırköy baxi servis, Başakşehir baxi servis, Bayrampaşa baxi servis, Beşiktaş baxi servis, Beykoz baxi servis, Beylikdüzü baxi servis, Beyoğlu baxi servis, Büyükçekmece baxi servis, Çatalca baxi servis, Çekmeköy baxi servis, Esenler baxi servis, Esenyurt baxi servis, Eyüpsultan baxi servis, Fatih baxi servis, Gaziosmanpaşa baxi servis, Güngören baxi servis, Kadıköy baxi servis, Kağıthane baxi servis, Kartal baxi servis, Küçükçekmece baxi servis, Maltepe baxi servis, Pendik baxi servis, Sancaktepe baxi servis, Sarıyer baxi servis, Silivri baxi servis, Sultanbeyli baxi servis, Sultangazi baxi servis, Şile baxi servis, Şişli baxi servis, Tuzla baxi servis, Ümraniye baxi servis, Üsküdar baxi servis,Zeytinburnu baxi servis,göktürk baxi servisi, yeşilköy baxi servisi , mimaroba baxi servisi,
bottom of page