top of page

Protherm Kombi Servis

Kombi Servisi olarak İstanbul tüm semtlerinde kombileriniz için teknik servis hizmeti sunmaktayız. Konusunda uzman ustalarımız kombi onarımı, tamiri ve bakımı için her zaman yanınızdadır. Kombiniz çalışmıyorsa bunun birçok nedeni olabilir. Problemin tespiti ve çözümü için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Belli başlı kombi problemleri şunlardır:

Kombim çalışıyor gözüküyor ama evinizi ısıtmıyor olabilir. Böyle bir durumda ilk etapta vanalarınızı kontrol ediniz. Vana da bir problem yoksa termostat derecesi düşük olabilir. Kalorifer hattında bir problem olabilir. Boru hatlarının temizlenmesi gerekebilir. Ya da kombinizde teknik bir arıza olmuş olabilir. 

Kombi açılışında patlama yapıyorsa, kombi içindeki gaz miktarında artış olabilir. Bunun ideal seviyeye çekilmesi ve gaz ayarlarının kontrol edilmesi gerekir. 

Kombideki su boşalıyorsa tesisat bağlantılarında sorun olabilir. Bu durum özellikler sıfır binalarda yeni yapılan tesisatlar da yüksek oranda gözükmektedir. Kombinin su doldurma vanasında veya su dolan havzada bir problem olabilir. Kombinizde teknik bir problem olabilir. 

Kombiden çok ses çıkıyorsa, kombinin devir daim motorunda ya da fan motorunda bir arıza olabilir. 

Bu ve benzer sorunlar yaşıyorsanız Kombi Servisi olarak bizimle iletişime geçiniz. Kombinizde bir sorun varsa ve bir şekilde çalışıyorsa, sorunu kesinlikle ihmal etmeyiniz. Unutulmamalıdır ki soruna anında müdahale onarım maliyetini azaltacaktır. Geç kalınmış bir servis için kombiniz tamamen onarılamaz bir hale gelebilir. Bunun içindir ki sorunlara zamanında müdahale etmek ve sorun olmasa bile kombi bakımlarını ihmal etmemek her zaman sizin için avantaj olacaktır.

 

Kombi Servisi için anında teknik servis : 444 71 65

Gaz yakıtlı kazan
profuzmankadro.jpg
1yilgarantili.jpg
724servis.jpg

Servis Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler ;

Arnavutköy protherm servis, Ataşehir protherm servis, Avcılar protherm servis, Bağcılar protherm servis, Bahçelievler protherm servis, Bakırköy protherm servis, Başakşehir protherm servis, Bayrampaşa protherm servis, Beşiktaş protherm servis, Beykoz protherm servis, Beylikdüzü protherm servis, Beyoğlu protherm servis, Büyükçekmece protherm servis, Çatalca protherm servis, Çekmeköy protherm servis, Esenler protherm servis, Esenyurt protherm servis, Eyüpsultan protherm servis, Fatih protherm servis, Gaziosmanpaşa protherm servis, Güngören protherm servis, Kadıköy protherm servis, Kağıthane protherm servis, Kartal protherm servis, Küçükçekmece protherm servis, Maltepe protherm servis, Pendik protherm servis, Sancaktepe protherm servis, Sarıyer protherm servis, Silivri protherm servis, Sultanbeyli protherm servis, Sultangazi protherm servis, Şile protherm servis, Şişli protherm servis, Tuzla protherm servis, Ümraniye protherm servis, Üsküdar protherm servis,Zeytinburnu protherm servis,göktürk protherm servisi, yeşilköy protherm servisi , mimaroba protherm servisi,
bottom of page