top of page

Baykan Kombi Servis

Baykan Kombi Servisi olarak İstanbul tüm semtlerinde kombileriniz için teknik servis hizmeti sunmaktayız. Konusunda uzman ustalarımız kombi onarımı, tamiri ve bakımı için her zaman yanınızdadır. Kombiniz çalışmıyorsa bunun birçok nedeni olabilir. Problemin tespiti ve çözümü için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Belli başlı kombi problemleri şunlardır:

Kombim çalışıyor gözüküyor ama evinizi ısıtmıyor olabilir. Böyle bir durumda ilk etapta vanalarınızı kontrol ediniz. Vana da bir problem yoksa termostat derecesi düşük olabilir. Kalorifer hattında bir problem olabilir. Boru hatlarının temizlenmesi gerekebilir. Ya da kombinizde teknik bir arıza olmuş olabilir. 

Kombi açılışında patlama yapıyorsa, kombi içindeki gaz miktarında artış olabilir. Bunun ideal seviyeye çekilmesi ve gaz ayarlarının kontrol edilmesi gerekir. 

Kombideki su boşalıyorsa tesisat bağlantılarında sorun olabilir. Bu durum özellikler sıfır binalarda yeni yapılan tesisatlar da yüksek oranda gözükmektedir. Kombinin su doldurma vanasında veya su dolan havzada bir problem olabilir. Kombinizde teknik bir problem olabilir. 

Kombiden çok ses çıkıyorsa, kombinin devir daim motorunda ya da fan motorunda bir arıza olabilir. 

Bu ve benzer sorunlar yaşıyorsanız Kombi Servisi olarak bizimle iletişime geçiniz. Kombinizde bir sorun varsa ve bir şekilde çalışıyorsa, sorunu kesinlikle ihmal etmeyiniz. Unutulmamalıdır ki soruna anında müdahale onarım maliyetini azaltacaktır. Geç kalınmış bir servis için kombiniz tamamen onarılamaz bir hale gelebilir. Bunun içindir ki sorunlara zamanında müdahale etmek ve sorun olmasa bile kombi bakımlarını ihmal etmemek her zaman sizin için avantaj olacaktır.

 

Kombi Servisi için anında teknik servis : 444 71 65

Gaz yakıtlı kazan

Servis Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler ;

Arnavutköy baykan servis, Ataşehir baykan servis, Avcılar baykan servis, Bağcılar baykan servis, Bahçelievler baykan servis, Bakırköy baykan servis, Başakşehir baykan servis, Bayrampaşa baykan servis, Beşiktaş baykan servis, Beykoz baykan servis, Beylikdüzü baykan servis, Beyoğlu baykan servis, Büyükçekmece baykan servis, Çatalca baykan servis, Çekmeköy baykan servis, Esenler baykan servis, Esenyurt baykan servis, Eyüpsultan baykan servis, Fatih baykan servis, Gaziosmanpaşa baykan servis, Güngören baykan servis, Kadıköy baykan servis, Kağıthane baykan servis, Kartal baykan servis, Küçükçekmece baykan servis, Maltepe baykan servis, Pendik baykan servis, Sancaktepe baykan servis, Sarıyer baykan servis, Silivri baykan servis, Sultanbeyli baykan servis, Sultangazi baykan servis, Şile baykan servis, Şişli baykan servis, Tuzla baykan servis, Ümraniye baykan servis, Üsküdar baykan servis,Zeytinburnu baykan servis,göktürk baykan servisi, yeşilköy baykan servisi , mimaroba baykan servisi.
bottom of page