top of page

Airfel Kombi Teknik Servis

Kombi Servisi olarak İstanbul tüm semtlerinde kombileriniz için teknik servis hizmeti sunmaktayız. Konusunda uzman ustalarımız kombi onarımı, tamiri ve bakımı için her zaman yanınızdadır. Kombiniz çalışmıyorsa bunun birçok nedeni olabilir. Problemin tespiti ve çözümü için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Belli başlı kombi problemleri şunlardır:

Kombim çalışıyor gözüküyor ama evinizi ısıtmıyor olabilir. Böyle bir durumda ilk etapta vanalarınızı kontrol ediniz. Vana da bir problem yoksa termostat derecesi düşük olabilir. Kalorifer hattında bir problem olabilir. Boru hatlarının temizlenmesi gerekebilir. Ya da kombinizde teknik bir arıza olmuş olabilir. 

Kombi açılışında patlama yapıyorsa, kombi içindeki gaz miktarında artış olabilir. Bunun ideal seviyeye çekilmesi ve gaz ayarlarının kontrol edilmesi gerekir. 

Kombideki su boşalıyorsa tesisat bağlantılarında sorun olabilir. Bu durum özellikler sıfır binalarda yeni yapılan tesisatlar da yüksek oranda gözükmektedir. Kombinin su doldurma vanasında veya su dolan havzada bir problem olabilir. Kombinizde teknik bir problem olabilir. 

Kombiden çok ses çıkıyorsa, kombinin devir daim motorunda ya da fan motorunda bir arıza olabilir. 

Bu ve benzer sorunlar yaşıyorsanız Kombi Servisi olarak bizimle iletişime geçiniz. Kombinizde bir sorun varsa ve bir şekilde çalışıyorsa, sorunu kesinlikle ihmal etmeyiniz. Unutulmamalıdır ki soruna anında müdahale onarım maliyetini azaltacaktır. Geç kalınmış bir servis için kombiniz tamamen onarılamaz bir hale gelebilir. Bunun içindir ki sorunlara zamanında müdahale etmek ve sorun olmasa bile kombi bakımlarını ihmal etmemek her zaman sizin için avantaj olacaktır.

 

Kombi Servisi için anında teknik servis : 444 71 65

Gaz yakıtlı kazan
profuzmankadro.jpg
1yilgarantili.jpg
724servis.jpg

Servis Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler ;

 Arnavutköy airfel servis, Ataşehir airfel servis Avcılar airfel servis, Bağcılar airfel servis Bahçelievler airfel servis, Bakırköy airfel servis Başakşehir airfel servis, Bayrampaşa airfel servis Beşiktaş airfel servis, Beykoz airfel servis Beylikdüzü airfel servis, Beyoğlu airfel servis Büyükçekmece airfel servis, Çatalca airfel servis Çekmeköy airfel servis, Esenler airfel servis Esenyurt airfel servis, Eyüpsultan airfel servis Fatih airfel servis, Gaziosmanpaşa airfel servis Güngören airfel servis, Kadıköy airfel servis Kağıthane airfel servis, Kartal airfel servis Küçükçekmece airfel servis, Maltepe airfel servis Pendik airfel servis, Sancaktepe airfel servis Sarıyer airfel servis, Silivri airfel servis Sultanbeyli airfel servis, Sultangazi airfel servis Şile airfel servis, Şişli airfel servis Tuzla airfel servis, Ümraniye airfel servis Üsküdar airfel servis, Zeytinburnu airfel servis Göktürk airfel servisi, Yeşilköy airfel servisi , mimaroba airfel servisi,
bottom of page