top of page

Vaillant Kombi Servis

Kombi Servisi olarak İstanbul tüm semtlerinde kombileriniz için teknik servis hizmeti sunmaktayız. Konusunda uzman ustalarımız kombi onarımı, tamiri ve bakımı için her zaman yanınızdadır. Kombiniz çalışmıyorsa bunun birçok nedeni olabilir. Problemin tespiti ve çözümü için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Belli başlı kombi problemleri şunlardır:

Kombim çalışıyor gözüküyor ama evinizi ısıtmıyor olabilir. Böyle bir durumda ilk etapta vanalarınızı kontrol ediniz. Vana da bir problem yoksa termostat derecesi düşük olabilir. Kalorifer hattında bir problem olabilir. Boru hatlarının temizlenmesi gerekebilir. Ya da kombinizde teknik bir arıza olmuş olabilir. 

Kombi açılışında patlama yapıyorsa, kombi içindeki gaz miktarında artış olabilir. Bunun ideal seviyeye çekilmesi ve gaz ayarlarının kontrol edilmesi gerekir. 

Kombideki su boşalıyorsa tesisat bağlantılarında sorun olabilir. Bu durum özellikler sıfır binalarda yeni yapılan tesisatlar da yüksek oranda gözükmektedir. Kombinin su doldurma vanasında veya su dolan havzada bir problem olabilir. Kombinizde teknik bir problem olabilir. 

Kombiden çok ses çıkıyorsa, kombinin devir daim motorunda ya da fan motorunda bir arıza olabilir. 

Bu ve benzer sorunlar yaşıyorsanız Kombi Servisi olarak bizimle iletişime geçiniz. Kombinizde bir sorun varsa ve bir şekilde çalışıyorsa, sorunu kesinlikle ihmal etmeyiniz. Unutulmamalıdır ki soruna anında müdahale onarım maliyetini azaltacaktır. Geç kalınmış bir servis için kombiniz tamamen onarılamaz bir hale gelebilir. Bunun içindir ki sorunlara zamanında müdahale etmek ve sorun olmasa bile kombi bakımlarını ihmal etmemek her zaman sizin için avantaj olacaktır.

 

Kombi Servisi için anında teknik servis: 444 71 65

Gaz yakıtlı kazan

Hizmet verdiğimiz ilçeler

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER: Arnavutköy vaillant servis, Ataşehir vaillant servis, Avcılar vaillant servis, Bağcılar vaillant servis, Bahçelievler vaillant servis, Bakırköy vaillant servis, Başakşehir vaillant servis, Bayrampaşa vaillant servis, Beşiktaş vaillant servis, Beykoz vaillant servis, Beylikdüzü vaillant servis, Beyoğlu vaillant servis, Büyükçekmece vaillant servis, Çatalca vaillant servis, Çekmeköy vaillant servis, Esenler vaillant servis, Esenyurt vaillant servis, Eyüpsultan vaillant servis, Fatih vaillant servis, Gaziosmanpaşa vaillant servis, Güngören vaillant servis, Kadıköy vaillant servis, Kağıthane vaillant servis, Kartal vaillant servis, Küçükçekmece vaillant servis, Maltepe vaillant servis, Pendik vaillant servis, Sancaktepe vaillant servis, Sarıyer vaillant servis, Silivri vaillant servis, Sultanbeyli vaillant servis, Sultangazi vaillant servis, Şile vaillant servis, Şişli vaillant servis, Tuzla vaillant servis, Ümraniye vaillant servis, Üsküdar vaillant servis,Zeytinburnu vaillant servis,göktürk vaillant servisi, yeşilköy vaillant servisi , mimaroba vaillant servisi, .
bottom of page