top of page

DemirDöküm Servis 

Kombi Servisi olarak İstanbul tüm semtlerinde kombileriniz için teknik servis hizmeti sunmaktayız. Konusunda uzman ustalarımız kombi onarımı, tamiri ve bakımı için her zaman yanınızdadır. Kombiniz çalışmıyorsa bunun birçok nedeni olabilir. Problemin tespiti ve çözümü için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Belli başlı kombi problemleri şunlardır:

Kombim çalışıyor gözüküyor ama evinizi ısıtmıyor olabilir. Böyle bir durumda ilk etapta vanalarınızı kontrol ediniz. Vana da bir problem yoksa termostat derecesi düşük olabilir. Kalorifer hattında bir problem olabilir. Boru hatlarının temizlenmesi gerekebilir. Ya da kombinizde teknik bir arıza olmuş olabilir. 

Kombi açılışında patlama yapıyorsa, kombi içindeki gaz miktarında artış olabilir. Bunun ideal seviyeye çekilmesi ve gaz ayarlarının kontrol edilmesi gerekir. 

Kombideki su boşalıyorsa tesisat bağlantılarında sorun olabilir. Bu durum özellikler sıfır binalarda yeni yapılan tesisatlar da yüksek oranda gözükmektedir. Kombinin su doldurma vanasında veya su dolan havzada bir problem olabilir. Kombinizde teknik bir problem olabilir. 

Kombiden çok ses çıkıyorsa, kombinin devir daim motorunda ya da fan motorunda bir arıza olabilir. 

Bu ve benzer sorunlar yaşıyorsanız Kombi Servisi olarak bizimle iletişime geçiniz. Kombinizde bir sorun varsa ve bir şekilde çalışıyorsa, sorunu kesinlikle ihmal etmeyiniz. Unutulmamalıdır ki soruna anında müdahale onarım maliyetini azaltacaktır. Geç kalınmış bir servis için kombiniz tamamen onarılamaz bir hale gelebilir. Bunun içindir ki sorunlara zamanında müdahale etmek ve sorun olmasa bile kombi bakımlarını ihmal etmemek her zaman sizin için avantaj olacaktır.

 

Kombi Servisi için anında teknik servis : 444 71 65

Gaz yakıtlı kazan

Hizmet Verdiğimiz ilçeler

Demirdöküm Kombi Arıza Özel Teknik Servisi olarak hizmet öncesi ve sonrası odak noktamız olan memnuniyetinizi sağlamak için sizin onayınızı almadan herhangi bir işlem gerçekleştirmiyoruz. Kombi arıza ve kombi bakımı talepleriniz için bize 444 71 65 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER: Arnavutköy demirdöküm servis- Ataşehir demirdöküm servis-Avcılar demirdöküm servis-Bağcılar demirdöküm servis-Bahçelievler demirdöküm servis- Bakırköy demirdöküm servis-Başakşehir demirdöküm servis-Bayrampaşa demirdöküm servis-Beşiktaş demirdöküm servis-Beykoz demirdöküm servis-Beylikdüzü demirdöküm servis-Beyoğlu demirdöküm servis-Büyükçekmece demirdöküm servis-Çatalca demirdöküm servis-Çekmeköy demirdöküm servis-Esenler demirdöküm servis, Esenyurt demirdöküm servis-Eyüpsultan demirdöküm servis-Fatih demirdöküm servis-Gaziosmanpaşa demirdöküm servis-Güngören demirdöküm servis-Kadıköy demirdöküm servis-Kağıthane demirdöküm servis-Kartal demirdöküm servis-Küçükçekmece demirdöküm servis-Maltepe demirdöküm servis-Pendik demirdöküm servis-Sancaktepe demirdöküm servis-Sarıyer demirdöküm servis-Silivri demirdöküm servis-Sultanbeyli demirdöküm servis-Sultangazi demirdöküm servis-Şile demirdöküm servis-Şişli demirdöküm servis-Tuzla demirdöküm servis-Ümraniye demirdöküm servis-Üsküdar demirdöküm servis-Zeytinburnu demirdöküm servis-göktürk demirdöküm servisi-yeşilköy demirdöküm servisi-mimaroba demirdöküm servisi.
bottom of page